TOPlistFitness Power - KONDIČNÍ TRÉNINK

Fitness Power - Kondiční trénink

    Kondiční trénink je prioritně zaměřen na získání vytrvalosti-odolnosti proti únavě, obratnosti, rychlosti a síle. Kondiční trénink využívá zejména vlastní hmotnosti, netradičních cviků, pozic a kombinací.

    Jeho podstata je co nejlépe a nejefektivněji doredukovat zbývající tuk, zlepšit kondici, zformovat postavu a posílit celé tělo. Cvičení probíhá s využitím pomůcek jako švihadlo, míče nebo jednoručních činek a vlastní váhy. Kondiční trénink je rozdělen do několika bloků a to vždy po minutách.

    Jelikož je trénink intenzivní, cvičite na vysoké tepové frekvenci a to má příznivý vliv na chod metabolismu Tím, že je kondiční trénink velmi intenzivní, dochází k odbourávání tuků ještě několik hodin po jeho ukončení.

Přihlášení na KONDIČNÍ TRÉNINK

Chcete-li se zúčastnit Kondičního tréninku, je nutné se předem přihlásit (nejpozději do 20:00 předcházejícího dne). Cvičení probíhá pouze, pokud se přihlásí 1-2 lidi. Bude-li cvičení zrušeno, pošleme Vám informační sms (mezi 20-22 hodinou předcházejícího dne). Bude-li již přihlášeno moc lidí, nabídneme Vám jiný termín.

Přihlásit se můžete osobně ve fitness centru (je nutné zanechat nám tel. číslo) nebo zasláním SMS na číslo: 602 259 309, kam uvedete heslo Kondiční trénink, dále své jméno a termín (datum + čas), kdy by jste chtěli přijít. Platíte běžnou sazbu za sms.

Příklad SMS zprávy (na tel: 602 259 309):
KONDICNI TRENINK, ADAM NOVAK, 24.10.2012, 7:00-8:00


Termíny Kondiční trénink:

po-pá - (7:00-11:00)
so, ne - (9:00-14:00)


Cena 150 Kč / lekce / osoba. Účastní se 1-2 osoby.


Fitness Power Praha 4 Pankrác - fitness posilovna, masáže a turbosolárium.

Spolupracujeme * antispam * inkousty do tiskáren * fitness shop

Guaa Fitness

GUAa FITNESS - bezchlórová dezinfekce solárií, saun, fitness a welness

Kurz instruktora fitness

Kurz pro budoucí instruktory fitness

Dukanova dieta

Chcete konečně zhubnout? Vyzkoušejte dietu dr. Dukana

Energie pro tělo i mysl

Čistá energie pro sport i relax. Revoluční energetický doplněk.