Lebl Miroslav

KDO JSEM

Jmenuji se Miroslav Lebl a jsem Licencovaný fitness trenér s více jak 15-letou praxí ve Fitnesspower, kde jsem vedl osobní tréninky se stovkami spokojených klientů. Některé klienty trénuji již 10 rokem. Kromě klasického nabírání svalové hmoty nebo zhubnutí jsem se věnoval kondičním tréninkům, kruhovým tréninkům, cvikům s vlastní vahou se zaměřením na HSS (hlukoký stabilizační systém). Zejména mnoho klientů za mnou přicházelo s bolestmi zad (IT syndrom se sedavého zaměstnání u PC), kde jsme prováděli specializované cviky na zlepšení funkce zad.

Během této doby jsem se také dozvěděl o EMS cvičení, která mimo jiné pomáhá zlepšovat funkci HSS a tím pomáhá zmírnit i bolesti zad. Při úvodním seznámení s EMS jsem této metodě příliš mnoho nevěřil. Po vyzkoušení na sobě jsem však změnil názor. Takovou intenzitu a efektivitu tréninku jsem do té doby nezažil. Víceméně okamžitě jsem se rozhodl zavést EMS cvičení do mých tréninků a posléze založil EMS studio s individuálním přístupem ke klientům.

Trenér

Hlavní lekce:

Individuální cvičení s trenérem

Kompenzační, balanční a protahovací cvičení.

Více

Skupinové cvičení s trenérem

Kruhové tréninky (max. po čtyřech)

Více

EMS cvičení

časově nenáročné 20min, bezpečné, účinné

Více

Ladislav Modrý

KDO JSEM

Masér, fyzioterapeut s více jak 25 letou soukromou praxí a např. i léčebnou péčí o vojenskou misijní posádku v Liberci. Ladislav Modrý dr.h.c. of alternative medicine studoval techniky japonské školy senseie Tanchiho Gosaky. Tato škola má dlouhou historii ve výuce tradičního bojového umění a starých léčebných postupů převzatých z čínské medicíny. Během své dlouholeté praxe za zaměřoval na léčbu lymfatického oběhového systému, diagnostikou zdravotního stavu, bylinnou terapií a léčbou svalového a kosterního aparátu pomocí masážních tlakových technik.

Masér

Ladislav Modrý

Hlavní služby:

Reflexní tlaková masáž

Masáže pocházející z technik japonské školy Tanchiho Gosaky.

Více

Lymfodrenáž

Manuální lymfodrenáž provádíme originální, tisíce let starou technikou japonské školy senseie Tanchiho Gosaky z Okinavské Nahy

Více

Bezbolestné odstranění nežádoucího ochlupení na těle i obličeji

Trvalá epilace lékařským přístrojem Spa SHR na bázi AFT technologie. (NEJEDNÁ SE O BĚŽNÝ ESTETICKÝ LASER)

Více