Solárium

Turbo solárium Ergoline

V našem fitness centru máme k dispozici kvalitní a moderní turbo solária Ergoline, která jsou naprosto bezpečná.

Firma Ergoline pochází z Německa (založena byla v roce 1927) a dnes úspěšně expanduje se svými špičkovými solárii do celého světa. V Německu mají cca 55% podíl na trhu solárií.

Solária Ergoline mají Certifikaci DIN ISO a ekologický audit. Všechny materiály se důkladně kontrolují, zda jsou odolné vůči UV záření, poškrabání a čistícím prostředkům. Každá jednotlivá součást solária prochází přísnými testy trvanlivosti, které jsou součástí komplexních zkoušek.

Návštěva solária

Zvolte si dobu opalování v soláriu podle typu pokožky a také podle toho, zda s opalováním právě začínáte, nebo jen udržujete opálení.

Čím vám je v solárium tepleji, tím lépe se opálíte, avšak ventilátor nevypínejte úplně, aby nedošlo k přehřátí organismu.

Je-li to v solárium možné, snažte se měnit mírně polohy.

Před opalováním v solárium se nesprchujte, póry na pokožce se totiž uzavřou a tím pádem se pak hůře opálíte. To samé platí i po odchodu ze solária. Nesprchujte se min. několik hodin, aby se opálení stihlo dostatečně dostat pod kůži.

Nikdy se neopalujte v solárium bez ochranných brýlí. Používejte ochranné krémy a také dávejte pozor na léky, které právě berete.

Kromě vitamínových přípravků (hlavně Betakaroten) si před a po opalování v soláriu dopřejte speciální solární kosmetiku, která je speciálně vytvořená pro opalování v soláriích. Efekt opalování tak bude mnohem vyšší a bezpečnější.

Solárium

  • Cena: 18 Kč / min

Objednat se:

Online – přehed hodin

602 259 309

fitnesspower@email.cz